image

Malo Međimurje, šej, tak si v lepom cvetju...

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

četvrtak, 30. studenoga 2017.

REZULTATI ŠTAFETE 2017






REZULTATI


PROLAZI

petak, 24. studenoga 2017.

STARTNE LISTE ŠTAFETA




------------------------------------------------------------
PH štafeta 2017                         pet 24.11.2017. 8:36
Startna lista
------------------------------------------------------------

  Stbr Štafeta                                     
        Etapa Ime                          DR  kartica


M21  (20)         Start: 0:00     

     1 OK Japetić Japetić 1                       
            1 Dominik Kirin                    8333335
            2 Edi Ocvirk                        750723
            3 Matija Razum                     8221221

     2 OK Japetić Japetić 3                       
            1 Filip Cvetković                   999505
            2 Branimir Pongrac                  406701
            3 Franjo Budi                       770914

     3 OK Vihor Vihor 2                           
            1 Jura Kukec                       1289347
            2 Karlo Težak                       893808
            3 Jan Gobec                        8135002

     4 OK Maksimir Revenants                       
            1 Tomislav Kaniški                 7001122
            2 Darko Merunka                    7630314
            3 Petar Delić                       535353

     5 OK Kapela Kapela 1                         
            1 Mladen Vukmanović                 720210
            2 Luka Filetin                     7207151
            3 Davor Čapeta                      300745

     6 OK Bjelovar MIX                             
            1 Siniša Muhtić                     232286
            2 N.N.                                   
            3 N.N.                                   

     7 OK Međimurje OKM 3                         
            1 Vanja Šomođi                           
            2 Ranko Orehovec                         
            3 Tomislav Kelemen                       

     8 OK Sova Sova                               
            1 Luka Ivković                     1401001
            2 Vladimir Trivunović              1401011
            3 Matjaž Štanfel                    500459

     9 Mariborski OK                               
            1 N.N.                                   
            2 N.N.                                   
            3 N.N.                                   

    10 OK Vihor Vihor 3                           
            1 Tomislav Vuk                     7778899
            2 Francisco Delgado                 893829
            3 Aleksandar Brborović                   

    11 OK Kapela Kapela 3                         
            1 Dražen Gadžić                    2110091
            2 Tomislav Meštrović               2088246
            3 Ivan Ivo Penić                   7777600

    12 OK Međimurje OKM 6                         
            1 Željko Antolić                    218967
            2 Marko Leljak                           
            3 Luka Bahun                       7055507

    13 OK Vihor Vihor 4                           
            1 Damir Gobec                       585858
            2 Ivana Gobec                       700021
            3 Tomislav Varnica                  893831

    14 Vakant                                     
            1 N.N.                                   
            2 N.N.                                   
            3 N.N.                                   

                               




Ž21  (20)         Start: 0:00     

    21 OK Japetić Japetić 2                       
            1 Danijela Popović Budi            1420785
            2 Eva Ocvirk                        700027
            3 Mirja Pavić                      1403140

    22 OK Vihor Vihor 1                           
            1 Bernardica Stipić                2067883
            2 Maja Kušt                        2067893
            3 Vlatka Stupalo                   2084417

    23 OK Međimurje OKM 5                         
            1 Mihaela Kočila                         
            2 Anja Bahun                             
            3 Anita Žerjav                           

    24 OK Maksimir Olimpijke                       
            1 Fabiana Cini                      210121
            2 Ana Delić                         300742
            3 Evelyn Kraintz                    251688

    25 OK Kapela Kapela 2                         
            1 Sanda Berženji                   2088239
            2 Olga Jerković Perić              2105108
            3 Vinka Vukmanović                  552005

    26 OK Japetić Japetić 4                       
            1 Ivana Kuzmić                      237600
            2 Kristina Marković                7772222
            3 Nola Jandrečić                   7600000

    27 OK Međimurje                               
            1 Smiljana Janžek                         
            2 Jasminka Cindrić Perković               
            3 N.N.                                   

    28 Vakant                                     
            1 N.N.                                   
            2 N.N.                                   
            3 N.N.                                   

 



M45  (20)         Start: 0:00     

    41 OK Maksimir Maksonje 1                     
            1 Bojan Vukelić                     300743
            2 Petar Strmečki                    236879

    42 OK Bjelovar Bjelovar 1                     
            1 Željko Belaj                      232288
            2 Milan Radočaj                     232281

    43 OK Međimurje OKM 4                         
            1 Branko Crljenica                       
            2 Dražen Janžek                           

    44 OK Kapela Kapela 5                         
            1 Darko Raškaj                      893828
            2 Mladen Jelić                      505905

    45 OK Međimurje OKM 2                         
            1 Vladimir Vinko                         
            2 Branimir Vinko                         

    46 Vakant                                     
            1 N.N.                                   
            2 N.N.                                   

    47 Vakant                                     
            1 N.N.                                   
            2 N.N.                                   
                           




Ž45  (10)         Start: 0:00     

    61 OK Maksimir Makse 1                         
            1 Mirka Jakšić                      236862
            2 Višnja Kabalin Brenić             888972

    62 OK Kapela Kapela 4                         
            1 Mladenka Čuljak Gross             247360
            2 Emilija Ebenspanger               247225

    63 OK Kapela Kapela 6                         
            1 Srebrenka Vuk                    2121763
            2 Vera Franc                       2109704

    64 Vakant                                     
            1 N.N.                                   
            2 N.N.                                   

    65 Vakant                                     
            1 N.N.                                   
            2 N.N.                                   

 



M16  (10)         Start: 0:00     

    71 OK Maksimir Maks 1                         
            1 Alan Omerčić                      210120
            2 Juraj Vukelić                     406735

    72 MIX Vibor i Bo                             
            1 Vibor Strmečki                    435468
            2 Borna Kuzmanić                   2376000

    73 Vakant                                     
            1 N.N.                                   
            2 N.N.                                   

    74 Vakant                                     
            1 N.N.                                   
            2 N.N.                                   

                                     




Ž16  (5)          Start: 0:00     

    81 OK Maksimir Maksice 1                       
            1 Hanna Fejzić                      435413
            2 Dora Vukelić                     2061276

    82 OK Maksimir Maksice 2                       
            1 Laura Kaniški                     701122
            2 Lorena Orešković                  210125

    83 Vakant                                     
            1 N.N.                                   
            2 N.N.                                   

    84 Vakant                                     
            1 N.N.                                   
            2 N.N.                                   

    85 Vakant                                     
            1 N.N.                                   
            2 N.N.                                   




MIX  (14)         Start: 0:00     

    86 Vakant                                     
            1 N.N.                                   
            2 N.N.                                   

    87 OK Međimurje OKM 1                         
            1 Jakov Tkalec                           
            2 Marta Tkalec                           

    88 OK Međimurje OKM 7                         
            1 Luka Bister                             
            2 Nikola Petković                         

    89 OK Bjelovar Bjelovar 2                     
            1 Antonija Orlić                   8041177
            2 Damir Klobučarić                  895099

    90 OK Maksimir Maksimir                       
            1 Lobel Horvat                      888973
            2 Robert Kaniški                    888975

    91 OK Kapela Kapela 7                         
            1 Višnja Dukić                     2110092
            2 Majda Vidaković                  2113348

    92 OK Sova Sova 6                             
            1 Stipe Kristijan Jažo             1401008
            2 Nikolina Burđelez                1401007

    93 OK Sova Sova 4                             
            1 Mate Zoričić                     1401002
            2 Matija Modrić                    1401003

    94 OK Sova Sova 2                             
            1 Dalibor Sovilj                   1401012
            2 Sara Ivković                     1401005

    95 OK Sova Sova 3                             
            1 Bruno Zovak                      1401009
            2 Antonija Radeljić                1401010

    96 OK Vihor Sova 5                             
            1 Dražen Matijević                 1401004
            2 Marta Lučić                      1401006

    97 Vakant                                     
            1 N.N.                                   
            2 N.N.                                   

 

subota, 11. studenoga 2017.

NOVOSTI - 2017






19.11.: BILTEN 2 za štafetu sa tehnikalijama pogledajte i skinite OVDJE
Detalji se mogu vidjeti i u izborniku ŠTAFETE

12.11.: Prijave za štafetno PH otvorene su na OOnline servisu. Prijavite se u ekipu i upišite broj izmjene.

LINK


25.10.:

Naš sponzor - Toplice Sv. Martin podijelit će nešto ulaznica za bazene za one najbolje, a lokalni ugostitelji davati će popuste orijentacistima u nedjelju. Detalje će objasniti organizatori na licu mjesta.


23.10. :

Spavanje je u OŠ Gornji Mihaljevec. Škola nema tuševe ali tuševa ima na ciljnom prostoru u svlačionicama NK Jedinstvo. Molimo za urednost u školi i nakon spavanja ostavite kako ste i zatekli. Za spavanje nisu potrebne posebne prijave.

U samom mjestu nema restorana s klopom nego samo klasični kafić-birtija pa je preporuka ponijeti nešto sa sobom ili se obratiti organizatorima za daljnje upute.

Za noćno prvenstvo dovršava se NOVA karta
 

O NATJECANJU

Ovo su stranice orijentacijskog natjecanja koje je poznato kao "MEĐIMURJE OPEN". Od 2006. godine ovo natjecanje odvija se isključivo na području Međimurja, a ujedno njeguje i tradicijske vrijednosti međimurskog kraja. Već po tradiciji, natjecanje se sastoji od klasične (duge ili srednje) discipline, dva sprinta i dječje trke.